HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1995 yılından beri Mühendis, Şef, Birim Amiri, Fabrika Müdür ve Günel Müdür Yrd. pozisyonlarında sektörün lider firmalarında her aşamada bulunmuş olan Yusuf Kenan CEYLAN, bu tecrübelerini piyasada müşterilerin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek, sektörde fark yaratmak adına Kasım 2017 yılında Arden Çelik Konstrüksiyon Ltd. Şti.‘yi kurdu. Böylelikle ileriye dönük kurumsalaşma adına ilk miheng taşlarını atmıştır.

Adana bölgesinde bulunan fabrikamız ile çelik imalat ve montaj faaliyetlerine başlamıştır. Kendi imalat tesislerinde imalat işlerini doğrudan müşterilerine sunabilecek hale gelmiştir. Genç bir firma olmamıza rağmen personelimiz imalat-montaj ve işletmeye alma konularında deneyimli ekiplerden oluşmaktadır. Proje bölümümüzde tasarım konusunda tecrübeli, alanında uzman mühendis ve teknik ressam ekibimiz ile her türlü mühendislik, imalat ve montaj işlerinizde ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve bölgede fark yaratan bir firma konumuna yükselmeye başladı.

Şirketimiz, Paslanmaz ve Karbon Çelik Depolama Tankları, Borulama Basınçlı Kaplar, Yapısal Çelik Konstrüksiyon İmalat ve Montaj İşleri ve Endüstriyel Çelik İmalat-Montaj konularında siz değerli müşterilerimize en iyi ve garantili hizmeti vermek sektörümüzdeki yenilikleri yakından takip ederek amaca uygun ihtiyaçları belirlemek noktasında bir görev yüklenmiştir.Bu amaçla, hizmet verdiğimiz bütün işletmelerde çalışırken bağlı olduğumuz temel prensiplerimizden asla taviz vermemek ve işimizi en düzgün, en dikkatli bir şekilde yapmamız gereğinin bilincindeyiz.

Firma Adı
Arden Çelik Konstrüksiyon Ltd. Şti.
Kuruluş Tarihi
7.11.2017
Faaliyetler
İnşaat Sektöründe Her Türlü Altyapı ve Üstyapı İşleri, Paslanmaz ve Karbon Çelik Tanklar, Endüstriyel Tesis Boru İmalat ve Montajı

Vizyon ve Misyon

Vizyon

Büyüme ve gelişmeyi sürekli kılmak, sektörde ön sıralarda yer almak.

Misyon

Kaliteden asla ödün vermeden, çağdaş, optimum maliyetli çözümlerle projeleri, işi taahhüt edilen zamanda, kurallarına göre eksiksiz olarak teslim etmek. Sektöre farklı bir boyut getirerek, genç ve dinamik yapısıyla değişim ve yenilikleri işinin her alanına yansıtmak.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız, Müşterilerimizin beklentilerini anlamak, şartname ve standartlara uygun şekilde çalışarak mükemmele ulaşmaktır.

Politikamızın dayandığı Temel İlkeler:

  • Mükemmeli amaçlamak
  • Değer katmak için verimli bir şekilde çalışmak
  • Sürekli gelişim prensibine göre hareket etmek
  • Tüm yönetim ve çalışanlarımızla kaliteden sorumlu olmak
  • Eğitim yoluyla becerilerimizi ve kalite anlayışımızı artırmak
  • Ekip, çalışmasıyla, uyum, etkinlik ve yaratıcılığı teşvik etmek
  • Taşeronlarımızla her fırsatta, sürekli gelişime yönelik olarak, karşılıklı kazanç yaklaşımı içinde işbirliği yapmak

Kalite Hedeflerimiz, Müşteri şikâyetlerini gidermek, yeniden çalışma ve onarım işlerini en aza indirmek, verimliliği artırarak maliyet azaltımını sağlamak ve bunu müşterilerimize yansıtmaktır.

İSG Politikamız

Firmamız her türlü altyapı ve üstyapı inşaat faaliyetlerini, en üst kalite seviyesinde yürütürken çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğinin istisnasız korunması ve çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesi hususunu ana amaçları arasında değerlendirmektedir. Bu bağlamda aşağıdaki hususların teminini ve idamesini taahhüt ederiz.

Önceden tedbir alarak iş sağlığı ve güvenliği risklerinin ortadan kaldırılmasını ya da en alt seviyeye indirilmesini sağlamak.

Yürürlükte bulunan İSG ile ilgili yasal mevzuat ve idari düzenlemelere uymak.

Tüm çalışanlara bireysel İSG sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermek.

Şartlara uygunluğun sürdürülebilmesi için İSG Politikasını, periyodik olarak gözden geçirmek ve İSG ile ilgili konularda sürekli iyileştirme sağlamak.

Kamu, özel sektör kuruluşları ve sivil toplum örgütleri ile edinilen İSG tecrübelerini karşılıklı olarak paylaşmak.

Arden Çelik Konstrüksiyon Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım : Sariaslan